Nasi Ambasadorzy

Jacek Jędraszczyk
Swoją przygodę ze sportami walki zacząłem w wieku 15 lat od kixboxingu. W tym wieku człowiek otwiera się na świat, poznaje swoje możliwości i sprawdza się w różnych dziedzinach, żeby znaleźć to czego szuka. Te poszukiwania zajęły mi trochę czasu dlatego miałem kilkuletnią przerwę w treningach. Do sportu wróciłem mając 22 lata. Trenowałem wtedy koxboxing pod okiem Piotra Francla. W wieku 24 lat zmieniłem klub na Rio Grappling Ostrów wlkp. Tutaj trenowałem i startowałem w zawodach pod okiem Stanisława Zaniewskiego i Rafała Zawidzkiego. Moja przygoda w K1 trwała do 2016 roku i zakończyła się zdobyciem pasa Zawodowego Mistrza Europy w K1. Zdobycie pasa było przeskokiem w MMA. Od 2016 roku toczyłem już wszystkie walki na zasadach MMA. Obecnie od kilku lat jestem zawodnikiem drugiej mocnej federacji w Polsce Fight Exclusiv Night i tutaj pokazuje na co mnie stać. Jako najbliższe cele stawiam sobie sięgnąć po najwyższe laury w tej federacji lub zdobycie pasa mistrzowskiego i chyba wtedy przyjdzie czas, żeby zakończyć karierę.
Arkadiusz Mruk
Przygodę ze sportami walki rozpoczynałem od Muay Thai w Kaliszu wieku 19 lat. Od tego czasu stoczyłem kilkadziesiąt walk amatorskich na różnych turniejach oraz 17 walk zawodowych. Walczyłem głównie w formule Muay Thai i K-1. Na swoim koncie posiadam medale mistrzostw Europy oraz mistrzostw Polski. Toczyłem walki w Czechach, Słowacji, Litwie, Estonii, Łotwie, Austrii, Tajlandii. Od kilku lat trenuję MMA w klubie Rio Grappling Club Ostrów Wlkp. Na swoim koncie posiadam medale ALMMA oraz występy dla największych organizacji MMA w Polsce takich jak KSW czy Babilon MMA. Na co dzień służę jako funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej w jednostce w Ostrowie Wlkp. Poza służbą i sportem zajmuję się dodatkowo muzyką. Posiadam wykształcenie muzyczne, gram na kilku instrumentach i prowadzę zespół muzyczny "Artenso". Sportowe plany na przyszłość to niezmienny rozwój jako zawodnik MMA oraz dopisanie do rekordu kilku dobrych zwycięstw.
Bartłomiej Czajka
Sporty walki trenuje od 2014 roku, stoczyłem 4 walki w formule MMA, obecnie prowadzę zajęcia z boksu, oraz treningi personalne. Sędzia punktowy czołowych gal MMA w Polsce min. KSW, Babilon MMA, Strife MMA, Armia Fight Night, i wiele innych. Sędzia klatkowy/ringowy w federacjach walk na gołe pięści min. Wotore.